Otsi:
Ostukorvi kasutamiseks
pead olema sisse logitud.
Geotime Reklaamitehnika
ROLLSROLLER®
Roland
XANTÉ
OLFA
AGFA
Siser
Solo
ROLLSROLLER®
Epson
Euro Drop
Flexa
Nazdar
GCC

ROLLSROLLER® maksab ise enda eest ja sobib täpselt sinu ärimudeliga

ROLLSROLLER® sobib KÕIKIDE kleepkiledega tegelevate ettevõtete äriplaani. Juba peaaegu 1500 ettevõtet maailmas on seda avastanud ja ehitanud osa oma tegevusplaanist ümber ROLLSROLLER® tasapinnalise aplikaatori. ROLLSROLLER maksab ise enda eest võimaldades teha tuttavaid operatsioone kolmandiku aja ja tööjõuga võrreldes käsitööga või rull-laminaatorite kasutamisega.

Näide: ROLLSROLLER® 540 on kõige populaarsem mudel. Kui jagada investeering 60 kuu peale, teeb see ca 420 € kuus*/21 € päevas, mis tähendab vähemalt ühe töökoha kulude kokkuhoidu ja märgatavalt efektiivsemat tööprotsessi koos kaasneva ärieduga. SIIT leiad kalkulaatori, millega saad arvutada täpsed ROLLSROLLERi garanteeritud säästud.

Rohkem kui ajasääst

Mis teeb ROLLSROLLERist kõige efektiivsema töötaja:

ROLLSROLLERit saab kasutada igasugust tüüpi kleepmaterjalide paigaldamiseks - loosungid, sildid, liiklusmärgid ja viidad, klaaside ülekleepimine nagu vitraa˛itööd, turvakiled, toonimised jne, kleebiste kandmine kuni 6 cm paksusele materjalile - kasutusalad on põhimõtteliselt piiramatud.

Paremad tulemused

ROLLSROLLER® vähendab materjalikadu ja toodab täiesti ideaalse tulemuse ilma kortsude ja mullideta juba esimesel kasutuskorral. Ideaalne töötulemus on mistahes professionaali jaoks argument.

Parem tööergonoomika

Kleebiste käsitsi paigaldamine tähendab pikka põlvitamist ja küürutamist. ROLLSROLLERiga veedab operaator kordades vähem aega selle tegevuse juures. Laua kõrguse regulaatoriga mudelite juures on tööergonoomika veelgi parem.

ROLLSROLLER® on äärmiselt kasutajasõbralik. Kasutajajuhendis on kirjas kõik nipid seadme kasutamiseks ja Geotime Reklaamitehnika tehnikud teevad ROLLSROLLERi soetajale põhjaliku koolituse. Esimesed sissetulekud on ROLLSROLLER® teeninud juba tund aega pärast paigaldust ja nii igal sellele järgneval tunnil.

ROLLSROLLERil ei ole ühtegi rahulolematut kasutajat. Leiad hulga klientide kinnitusi sellele ROLLSROLLERi koduleheküljelt või helista meile, viime sind kokku kohalike tegijatega, kes on juba ROLLSROLLERi hankinud.

Vaata ROLLSROLLERit töös

Alljärgnevas näitame samm-sammult, kuidas üksainus operaator paigaldab kleepkile ROLLSROLLERiga alusele.

1. Aseta plaatmaterjal laua keskele 2. Aseta kleebis plaatmaterjalile 3. Survesta rullik kleebise fikseerimiseks umbes keskel 4. Pööra kleebis tagasi üle rulliku 5. Tõmba taustapaber kleebisest lahti 6. Lõika taustapaber ära 7. Pööra taustapaberi serv rulliku alla 8. Rulli pool kleebisest plaatmaterjalile 9. Rulli teine pool kleebisest plaatmaterjalile 10. Tulemus: mulli- ja kortsuvaba silt

Kuidas valida õige ROLLSROLLER®

ROLLSROLLEReid valmistatakse 11 erinevas konfiguratsioonis, mille hulgast peaks enamik potentsiaalseid huvilisi endale sobiva leidma.

Põhiline erinevus mudelite vahel on töölaua suurus ja varustus. Premium-mudelid on varustatud küljetaskutega, rullihoidjatega laua otstes ning valguslauaga, mis puuduvad Basic-mudelitelt, aga on võimalik vajadusel tagantjärele lisada. Ainuke lisavarustus, mida Basic-mudelitele hetkel lisada ei saa, on reguleeritav laua kõrgus. Täieliku lisavarustuse nimekirja leiad aadressilt http://www.rollsroller.se. Tootja võib valmistada ka eritellimusel ROLLSROLLEReid.

ROLLSROLLERi valimisel arvesta järgnevate parameetritega:

  • Mis suuruses siltidega sa tavaliselt töötad?
  • Milliste materjalilaiustega sa tavaliselt töötad?
  • Mis trükilaiusega printer sul on?
  • Kuidas su plaanid lähitulevikus arenevad?

Nendele küsimustele vastamisega saab sobivad mudelid välja filtreerida. Alusta materjali ja sildi laiusest ning siis edasi pikkuse juurde. Aitame hea meelega õige mudeli välja valimisel. ROLLSROLLER® 540/170 katab enamike reklaamitootjate vajadused, mis on teinud sellest müüduima mudeli.

Otsid kasutatud seadet? Saab! Rolandi originaaltint ECOSOL MAX nüüd 83,-
24h tehnilise
toe telefon:
(+372) 56565059
© 1996-2018 Geotime OÜ