Otsi:
Ostukorvi kasutamiseks
pead olema sisse logitud.
Geotime Reklaamitehnika
Roland VersaCAMM VP-300i (tootmine lõpetatud)
CAMM
Kilelõikurid
3D-modelleerimisseadmed
 
Laiformaatprinterid
Hübriidseadmed
Laiformaatprinterid
UV-printerid
Prooferid
 
Graveerimisseadmed
Mehaanilised graveerijad
Lasergraveerijad
 
Laminaatorid
ROLLSROLLER
 
Siiditrükilahendused
Siiditrükioriginaaliprinterid
 
Reklaamimaterjal ja abivahendid
Digitaaltrükimaterjal
Esitlussüsteemid
Termopressid
Kristallkleebisesüsteemid
 
Lõikevahendid
Standardnoad
Erilõikurid
Lõikematid
Joonlauad
Turvatooted
Vertikaallõikurid
 
Tint
Rolandi asendustindid
Mimaki asendustindid
Mutoh' asendustindid
 
Tooteinfo Spetsifikatsioon Hinnad Tehniline tugi

Roland VersaCAMM VP-300i on uusim trükkiv ja lõikav, siiditrükiturule suunatud keskformaatprinter Rolandilt. Ruutmeetri hind langes jälle!

Põhiomadused:

 • 1440 dpi trükitihedus kombineeritud Rolandi tuntud Trüki ja Lõika-tehnoloogiaga - printerisse sisse ehitatud täpne kilelõikur lõikab trükitud töö näidatud kontuuri mööda välja, sealjuures ka 4-punktine kiri on selge ja vabalt loetav
 • sobib ideaalselt nii sise- kui ka välireklaami jaoks: sildid, kleebised kõikides suurustes erinevatesse rakendustesse, sõidukigraafika, reklaampannood, loosungid, plakatid jpm.
 • ECO-SOL MAX CMYK-tindid madala omahinnaga ja hea vastupidavusega trükiks. Rolandi tindid kuivavad kiiresti ning on erinevalt paljudest konkureerivatest tintidest tervisele ja keskkonnale ohutud
 • tindikulu ainult 35,-/m2!*
 • QuadrAlign™ - nelja punkti registratsioonisüsteem, materjali uuestilaadimiseks (nt. vahepeal lamineeritud materjali lõikamiseks)
 • komplektis RIP-tarkvara Roland VersaWorks 3.2 automaatsete uuendustega, uue spot-värviteegiga, spot-värvide asendamisega, lõikamisega, automaatse paigutamisega, tindikulu arvestajaga jne.
 • Rolandi vahetu riistvara ja tarkvara integratsioon annab kasutajale kiire trüki, kuivamise, parema tindikattuvuse ja kulumiskindluse, mida välireklaamitööd vajavad
 • lisavarustuses on suurelt SOLJETILT tuttav materjali pealekerija, mis kannab kuni 30 kg valmis trükitud materjali, sobib ideaalselt muretuks kiirtrükiks

Trüki ja Lõika-tehnoloogia:

Roland toodab trükkivaid ja lõikavaid hübriidseadmeid juba üle 13 aasta. Selle aja jooksul on Rolandi lahendus osutunud äärmiselt töökindlaks ja kiireks lahenduseks. Hübriidseadmes on kombineeritud Rolandi printer ja profiseeria kilelõikur eraldi seadmetena - kummalgi oma trüki-/lõikepea ja kulumaterjalid. Peensusteni arendatud juhtloogika ühendab need ideaalselt koos töötavaks ja ruumi säästvaks süsteemiks, mis annab kasutajale olulise mugavus-, kiirus- ja konkurentsieelise võrreldes eraldi printeri ja kilelõikuri kasutamisega. Kasutaja ei pea materjali pärast kleebise trükkimist seadmest eemaldama ja väljalõikamiseks teise masinasse paigaldama - lõikus toimub pärast trükki automaatselt. Loomulikult on võimalik iga funktsiooni ka oma suva järgi juhtida.

QuadrAlign™-nelja punkti registratsioonisüsteem:

Aeg-ajalt tekib vajadus trükitud materjal enne kontuuri välja lõikamist lamineerida (nt. sõidukigraafika vms.). Rolandil on selleks tarbeks QuadrAlign™-
paigaldustehnoloogia: printer trükib töö nurkadesse paigaldusmärgid, mille järgi masin töö asukoha pärast uuesti laadimist ära tunneb, võimaliku venimise, kokkutõmbumise või isegi kuni 5° viltu paigaldamise korrigeerib ning kujutise täpselt õiget kontuuri mööda välja lõikab.

Materjaliloendur

Kuidas oma materjalivarudel silma peal hoida? VersaCAMM peab automaatselt arvet kasutatud materjali kohta ja kui soovid, siis trükib selle enne rulli eemaldamist materjali servale. Tead alati täpselt, kui palju materjali sul varuks on.

Automatiseeritud puhastusfunktsioonid

VersaCAMMi võid kohe pärast sisse lülitamist kasutama hakata, printer hoolitseb ise peade puhtuse eest, seda nii keset tööd kui ka öösiti ja nädalavahetusel.

Roland VersaWorks 3, Adobe® PostScript® 3™ RIP-tarkvara/RIP-server:

Roland on VersaCAMMiga kaasa pannud lihtsalt kasutatava RIP-tarkvara/serveri: Roland VersaWorks™ - võimsa rasteriseerimisprogrammi, mis teeb trükkimise kiiremaks ja lihtsamaks. VersaWorksi kasutamine ei vaja tavapäraste RIP-tarkvarade keerulistes menüüdes orienteerumist - kõik funktsioonid on hiirekursori ulatuses ja programmi kasutamine saab selgeks juba esimese tunniga. VersaWorks sisaldab laiendatud 12 biti sügavust värvikontrolli, samaaegset rasteriseerimist ja trükkimist kuni 4 printerile/hübriidseadmele/kilelõikurile, optimiseeritud halltoonide taasesitust, kontuurilõikust, perforeerimislõikust ja hulka paigutus-/segmenteerimisfunktsioone. VersaWorks on ehitatud originaal-Adobe® PostScript® 3™-mootori (CPSI 3018) ümber ja on võimeline lugema ja trükkima suurt hulka failiformaate, sh. TIFF, JPEG, EPS ja PDF 1.5 (Acrobat 6.x) faile. Spot-värvide täpse trükkimise tagab Roland Color-värvisüsteem, millega saad defineerida ja toota endale sobivaid värviteeke, -lehvikuid ja kleebitavaid värvinäidiseid jms, nt. logode jms korporatiivimidži värvide 100% täpseks trükkimiseks. VersaWorks toetab failiga kaasa tulevaid ICC-profiile, täisautomaatseid programmi- ja trükiprofiilide uuendusi Interneti kaudu, USB-ühendust ja EtherNet-võrku.

UUED omadused alates versioonist 3.0

 • Adobe CPSI 3018 (varem 3016)
 • serverifunktsioon:
  • toetab kuni 4 seadet ühest programmist
  • CAMM-1 GX-seeria kilelõikurite tugi, lõikamiseks ja Trüki & Lõika-lahendusteks
 • paneelide vahelduv pööramine (trüki erinevuse elimineerimiseks liitekohas)
 • perfolõige aluspaberi läbilõikamiseks
 • uuendused kasutajaliideses
 • tindikulu arvutaja

Riistvarakonfiguratsiooni miinimumnõuded Roland VersaWorksi jooksutamiseks:

 • Intel® Celeron® või AMD Sempron™-protsessor 2.0 GHz (soov. Intel Core2Duo või AMD Athlon64)
 • 1 GB operatiivmälu (soov. 2 GB)
 • 40 GB kõvakettaruumi trükitöödele (soov. 200 GB)
 • Microsoft® Windows® 2000 SP4 või Windows XP SP1. Windows Vista™ Business ja Ultimate (32-bit) tugi
 • Ethernet-liides (100BaseTX)

Trükikiiruse tabel:

Täpsus dpi Tõmbeid m2/h
720x360
High speed
4 tõmmet 10,5
720x720
Standard
8 tõmmet 4,2
1440x720
High quality
16 tõmmet 2,0

Standardsed, kahesuunalised trükirežiimid.

* Tindikulu hind on arvestatud 30% kattuvusega väljatrüki puhul, materjaliks kleepkile.

VersaCAMM VP-300i
Sõidukigraafika - trüki ja lõika, kasvõi koos laminaadiga
Kristallkleebised, trükitud VersaCAMMil
VP-300i trükib t-särgigraafikat ja lõikab välja
Trükikulu ainult 16,- ruutmeetrile
Selle plakati tindikattuvus on 30%
trükikulu 16,-/m2
Roland VersaWorks RIP-tarkvara
Windows XP-kokkusobiv Adobe PostScript 3 Ethernet Piesotehnoloogia Muutuv tindiosakese suurus Roland Color Library
Tagasi lehekülje algusse
Otsid kasutatud seadet? Saab! Rolandi originaaltint ECOSOL MAX nüüd 83,-
24h tehnilise
toe telefon:
(+372) 56565059
© 1996-2018 Geotime OÜ